NAUJIENOS
  2018.01.30

 

Konkursas „Haiku Palangai“, skirtas Palangos krašto prijungimui prie Lietuvos paminėti

Konkurso tema – „Mano kraštas prie jūros“

I. Konkurso tikslai

1. Kūrybiškai skleisti žinią apie Palangą ir Šventąją;

2. Puoselėti meninio žodžio suvokimą;

3. Ugdyti ir skatinti kūrybiškumą.

II. Konkurso sąlygos

1. Konkursas vyksta 2018 m. sausio mėn. 29 d.-kovo 15 d.

2. Konkurse dalyvauti gali visi LR piliečiai, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos, išskyrus Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ir Palangos kurorto muziejaus darbuotojus.

3. Vienas autorius gali pateikti nuo 1 iki 5, anksčiau niekur neskelbtus haiku.

4. Haiku pateikiami be pavadinimo.

5. Pateikiant klasikinės formos haiku, būtina išlaikyti 3 eilučių 5-7-5 skiemenų intervalą.

6. Pateikiant šiuolaikinės formos haiku, būtina išlaikyti 3 eilučių formą.

7. Vienas autorius gali pateikti abiejų formų haiku.

8. Autoriai skirstomi į tris amžiaus grupes:

a. jaunesnis mokyklinis amžius (iki 8 kl.);

b. vyresnis mokyklinis amžius (9-12 kl., 1-4 gimnazijos klasė);

c. suaugusieji.

9. 3 geriausių haiku autoriai bus apdovanoti kovo mėn. 30 d. - „Palangos dienų 2018“ metu.

Numatomi papildomi prizai.

10. Rengėjai turi teisę viešai naudoti pateiktus haiku.

11. Haiku siųsti el. paštu haiku.konkursas@gmail.com arba atnešti į Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos abonementą užklijuotame voke, arba siųsti paštu adresu: Vytauto g. 61, Palanga LT-00134.

Būtina nurodyti:

KONKURSUI „HAIKU PALANGAI“,

AUTORIAUS VARDĄ PAVARDĘ, AMŽIAUS GRUPĘ,

TELEFONO NUMERĮ, EL. PAŠTO ADRESĄ.

12. Konkurso taisyklės skelbiamos Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ir Palangos kurorto muziejaus internetinėse svetainėse, spaudoje.

13. Atrinkti haiku viešinami Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir Palangos kurorto muziejuje, spaudoje.

III. Vertinimo kriterijai

1. Savita, originali temos interpretacija.

2. Sustabdyto momento, netikėtumo atskleidimas.

3. Vaizdo ir emocijos dermė.

IV. Vertinimo komisija

Komisijos pirmininkas - Elena Karnauskaitė, poetė, pedagogė.

Nariai - Livija Grajauskienė, Lietuvos žurnalistų sąjungos narė, AtviraKlaipeda.lt žurnalistė.

- Vytautas Dumčius, japonologas, vertėjas.

                                                                                                                                                                                                                                                                 Organizatoriai:

Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka

                                                                                                                                                                                                                                                                 Palangos kurorto muziejus

Įsižiūrėkite į kasdienybę – pamatysite neįtikėtinus dalykus;

Įsižiūrėkite į bjaurastį – pamatysite grožį;

Įsižiūrėkite į paprastumą – pamatysite sudėtingumą;

Įsižiūrėkite į maža– pamatysite didį.

(Japonų išmintis)

PRANCUZŲ KINO FESTIVALIS "ŽIEMOS EKRANAI" VASARIO 1-4 D. 2018.01.23

ŠEŠELIŲ ARMIJA (L’ARMÉE DES OMBRES)

Vasario 1 d. (ketvirtadienį)17.30

Režisierius ir scenarijaus autorius Jean-Pierre Melville

Vaidina Lino Ventura, Simone Signoret, Paul Meurisse

Prancūzija

1969 / 150 min. / N-13 / Subtitrai lietuvių, anglų k. / Originalo kalba prancūzų k.

1942-ųjų spalis, okupuotoji Prancūzija. Viši miestelio pareigūnai sulaiko pasipriešinimo veikla įtariamą Filipą Žerbjė ir perkelia į kalinių stovyklą. Vėliau, perdavimo prancūzų gestapui metu, jis pabėga ir prisijungia prie savo grupuotės. Jaunystėje priklausęs pasipriešinimo judėjimui, Melville’is iki smulkiausių detalių vaizduoja tamsią okupuotos Prancūzijos partizanų kasdienybę, kurioje baimė, skausmas, net žmogžudystė tampa buities dalimi. Partizanų penkiukės su nepamirštamu Lino Ventura priešakyje portretas žavi nepaprasta ištikimybe savo šaliai ir bendražygiams, tačiau kartu gąsdina šaltu žiaurumu, už kampo be perstojo tykant išdavystei ir pražūčiai.

img   Plačiau
VASARIO 2 D. 17 VAL. FOTOGRAFĖS REGINOS ŠULSKYTĖS PARODA "MANO LAIKAS" 2018.01.23

Lietuvos fotomenininkų sąjungos narė, Šiaulių universiteto Muzikos pedagogikos ir vizualiųjų menų katedros fotografijos dėstytoja. Nuo 2017 m. rudens dirba Palangos kurorto muziejuje. Dalyvavo daugelyje grupinių parodų, surengė asmenines parodas Lietuvoje ir užsienyje. Pelnė tarptautinių apdovanojimų, Šiaulių miesto kultūros ir meno premijų laureatė (2005, 2009). Svarbiausi fotografijų ciklai: „Interpretacijos“ (1996 – 2003), „Susitikimai“ (2005), „Mano drabužiai“ (1977 - 2004), „Miegamajame“ (1977 - 2004), „Seserys“ (2006 – 2007), „Austria’07“, „Mano laikas“ (2011 - 2013). Taip pat yra per 300 fotografijos parodų kuratorė, fotografijos leidinių sudarytoja.

Mano laikas yra tas laikas, kuriame esu čia ir dabar, kai galiu kvėpuoti, regėti, jausti, patirti, išgyventi, o po to –  viską užmiršti ir vėl prisiminti... Kartais mano laikas visiškai nesutampa su pasaulio laiku. Iš dalies dėl to ir jungiu keletą fotografijų, kurdama kitą, prisiminimų erdvę ir savo patirčių laiką. Ką toje kitoje erdvėje galime stebėti? Gal būt kambarius, kuriuose bent kartą miegojau, kiemą, kur žinau kiekvieną augalėlį, miško takelį, kuriuo bėgiojau vaikystėje, vaizdus per kambario langą ar peizažą su bažnyčia tolumoje – tai mano tėvo gimtinė. Toje erdvėje nutinka keistų dalykų, nors, iš pažiūros, atrodo pakankamai įtikinama. Nežinant, kad fotografijoje vaizduoju mamą mergaitę, o pati esu suaugusi, tuomet čia nieko keisto nenutinka.

Siekiau, kad mano sukurti fotografiniai vaizdai savotiškai taptų slenkančio žvilgsnio (arba slenkančios kameros) apžiūros teritorija ir taip bandžiau sugriauti sustabdytos akimirkos sąstingį.       

Fotografijų ciklą „Mano laikas“ sudaro dvi dalys (jos nėra kaip nors atskirtos, jos susipina). Vienose fotografijose – mama, kitose – aš pati. Fotografijų vaizdai trūkinėja, per tuos plyšius galima pamatyti „paslėptus“ vizualinius sluoksnius – todėl į pasakojimą netikėtai ir nelauktai kažkas įsiterpia, kartais pasikartoja, o tie pasikartojimai tarsi atsiranda dėl fotografavimo ant nepilnai persuktos fotojuostos, lyg kažkokia klaida, kuri leidžia tyrinėti greta sugulusias detales, bet tik tam, kad suabejotum laiko nuoseklumu. Lėtai verti albumo lapą po lapo, dėlioji fotografijas vieną po kitos, kažko ieškai, lyg bandytum iš tolimos praeities kažką prisivilioti ir vėl iš naujo prisijaukinti. Tačiau laikas negrąžinamas... Ir juosta pasibaigė...

PALANGIŠKIUS VĖL KVIEČIA "JŪROS ISTORIJOS" SAUSIO 10,17,24 IR 31 DIENOMIS (TREČIADIENIAIS) 17 VAL. 2018.01.08

Bendradarbiaudamas su Lietuvos geologijos tarnyba bei Klaipėdos universitetu miesto muziejus tęsia 2017 m. sausį pradėtą tradiciją ilgus žiemos vakarus skirti mokslo populiarinimo ciklui „Jūros istorijos“.

Šiais metais muziejaus salėje svečiuosis Lietuvos geologai, kurie pasakos apie vienos iš jauniausių pasaulio jūrų - mūsų Baltijos raidą. Taip pat sužinosime apie šiuolaikinius jūrinės aplinkos tyrimus, nagrinėsime ir diskutuosime kas valdo Palangos krantus: žmogus ar gamta.

‚,Dažnai istorikai mėgsta kartoti teiginį, kad žmogus nežinantis savo šalies istorijos yra kaip vaikas. Iš geologinio požiūrio taško galima teigti, kad valstybė, nežinanti savo gelmių sąrangos, nežinanti kokie gamtiniai resursai slypi jos gelmėse yra taip pat panaši į vaiką“,- teigia Lietuvos geologijos tarnybos direktoriaus pavaduotoja dr. Jolantos Čyžienė, kuri skaitys paskaitą apie nematomus žemės gelmių lobius.

Susitikimuose dalyvaus ir paskaitas skaitys geologai: prof., dr. Albertas Bitinas; dr. Jolanta Čyžienė;  dr. Nerijus Blažauskas ir okeanologas, prof., habil. dr. Rimas Žaromskis.

Maloniai kviečiame turiningai ir prasmingai praleisti ilgus žiemos vakarus Palangos kurorto muziejuje.

 

 

 

Renginiai nemokami.

GRUODŽIO 21 D. 18 VAL. KONRADAS DAUKŠAS IR STYGINIŲ KVARTETAS MUZICA LIBERA 2017.12.13

Palangos kurorto muziejuje gruodžio 21 d. 18 val. vyks būgnininko Konrado Daukšo ir styginių kvarteto Musica Libera koncertas. Konradas Daukšas yra tikras palangiškis: čia gimęs ir augęs, baigęs Vl. Jurgučio pagrindinę mokyklą ir Senąją Palangos gimnaziją. Kaip sako Konradas: „Norėjau, kad dar būtų ir 13-ta klasė – toks geras buvo laikas.“ Tačiau  2007 m. pašauktas į karinę tarnybą išvyko iš mūsų miesto ir lig šiol gyvena Klaipėdoje.  „ Esu palangiškis, įsimylėjęs Klaipėdą. O vila „Anapilis“ – tai vieta, kurioje pradėjau groti, bus labai įdomu ją pamatyti. Kiekvieną kartą aplankydamas Palangą esu mielai nustebintas jos gerai pokyčiais. Tai miestas, į kurį miela grįžti“,- sako Konradas.

 „Muzica libera“ – tai 2011 metais uostamiestyje susibūręs keturių jaunų, talentingų, profesionalių ir lengvai išprotėjusių dėl savo muzikos styginių kvartetas. Kiekvienas kvarteto koncertas yra spalvingas, šokiruojantis, peržengiantis įprastas ribas ir nusistovėjusias tradicijas. Neverta tikėtis ramaus klasikos koncerto ir šį kartą. Konrado Daukšo ir „Musica Libera“ duetas – kūrybiškas, žavus, stebinantis ir netikėtas. Muzikantai įrodys, kad pop muzika ir roko baladės gali nuostabiai skambėti atliekami akustiškai.

„Nepaprastai laukiam koncerto Palangos kurorto muziejuje ir nuoširdžiai jam ruošiamės. Tikimės, kad nustebinsime klausytojus ir jie pasijus lyg roko koncerte. Nekantraujame susitikti“,- tikino kvarteto „Musica Libera“ muzikantai.

 

Kviečiame visus į Palangos kurorto muziejų.

Koncertas nemokamas.

 

PARODA "EUROPOS APDOVANOJIMAS VIENINGOS EUROPOS IDĖJOS SKATINIMUI" 2017.12.08

Palangos kurorto muziejaus 2-ame aukšte eksponuojami Europos apdovanojimai Palangos miestui.

Europos Taryba buvo įsteigta 1949 m. Jos tikslas yra ginti žmogaus teises, skatinti demokratiją, ieškoti sprendimų daugelio socialinių šiuolaikinės Europos problemų srityse. 1955 m. Europos Tarybos buvo įsteigtas Europos apdovanojimas vieningos Europos idėjos skatinimui, kuris iškart sulaukė didelio savivaldybių susidomėjimo ir šiandien yra vienas garbingiausių Europos apdovanojimų, kurio gali siekti visos geografiškai Europai priklausančios šalys. Prieš 60 metų įsteigto Europos prizo siekiantys ir šioje programoje dalyvaujantys miestai turi įveikti keturias pakopas. Pirmiausiai miestai apdovanojami diplomu, po to jie gali pretenduoti į Europos Garbės vėliavos apdovanojimą. Vėliau miestas turi būti įvertintas Garbės ženklu ir tik tuomet gali tikėtis nugalėtojų regalijų – Europos prizo. Pagal Europos prizo konkurso taisykles pagrindinis prizas – Europos premija – 10 tūkst. eurų jaunimo studijoms ir prizas kasmet įteikiamas vienam arba dviem miestams.

2014 metais už aktyvius kultūrinius mainus su 10 giminingų miestų iš 8 užsienio šalių Palangai buvo skirtas Europos Garbės diplomas.

2015 metais už aktyvią veiklą plečiant tarptautinius ryšius, Europos idėjų propagavimą bei šviečiamąją veiklą ugdymo įstaigose Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja didžiausią Lietuvos kurortą įvertino Europos Garbės vėliava. Šis garbingas apdovanojimas yra skiriamas įvertinus savivaldybės veiklą, narystę įvairiose vietos ir tarptautinėse organizacijose, dalyvavimą miestų partnerystės programose, užsienio bendradarbiavimą, tarptautinių renginių organizavimą, Europos idėjų ir vertybių propagavimą.

2017 metais už indėlį plėtojant tarptautinius santykius bei propaguojant europines vertybes Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja Palangai skyrė jau trečiąjį (priešpaskutinį) Europos prizo apdovanojimą – Garbės ženklą.

VAIKŲ KŪRYBOS PARODA "GINTARINĖS KALĖDOS NUO 2007 M. IKI..." 2017.12.07

Konkursas–paroda „Su gintarinėm Šv. Kalėdom, Palanga!“ - tai tęstinis projektas, kuris startavo 2007 m. Palangos Smilčių pradinėje mokykloje pavadinimu: „Gintarinės Šv. Kalėdos Smilčių pradinėje mokykloje“. Nuo 2009-2010 m. m. projekto organizatoriai - VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro (dabar - Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras) Kurorto verslo skyrius. Šio konkurso-parodos metu 1-4 klasių mokiniai gamindavo kalėdinius eglutės žaisliukus bei atvirutes, puoštus natūraliais gintaro gabalėliais.  Šventinis apdovanojimų renginys, skirtas konkurso - parodos „Gintarinės Kalėdos“ nugalėtojams, jų šeimos nariams, mokyklų vadovams, konkurso globėjams bei rėmėjams vykdavo Palangos gintaro muziejuje. Konkursu - paroda buvo skatinama mokinių kūryba, lavinamas estetinio grožio suvokimas, domėjimasis Palangos miesto tradiciniu amatu – gintaro apdirbimu.

Parodoje „Gintarinės Kalėdos nuo 2007 m. iki...“ eksponuojami palangiškių mokinių kūrybiniai darbeliai bei akimirkos iš šventinių apdovanojimų renginių nuo 2007m. iki 2016 m. Kita parodos dalis - Palangos miesto savivaldybėje.

img   Plačiau
GRUODŽIO 1 D. 16 VAL. ATIDAROMA TAPYBOS PARODA "SPALVŲ IR EKSPRESIJOS ŽAISMAS" 2017.11.29

Muziejuje atidaroma Juozo Pranckevičiaus ir Svajūno Armono tapybos paroda -  Spalvų ir ekspresijos žaismas. Abu autoriai yra profesionalių tapytojų grupės „Individualistai“ nariai.  Grupė jungia neabejingus savo krašto kultūrai, istorijai, jaučiančius prigimtinį ryšį su etninėmis šaknimis ir ieškančius kelių, kaip moderniai paveldėtas tradicijas ir šiuolaikinę dailę suvienyti į visumą.

Juozas Pranckevičius gimė 1952 m. spalio 26 d.  Vilniuje. Studijavo architektūrą bei pramoninę ir civilinę statybą. „Po kariuomenės Juozas tapo architektu, lankė dailės studiją, bet pasinėrė į verslą. Vėliau kolegos ėmė raginti jį tapyti. Sodyboje Molėtų rajone surengto plenero metu verslininkas per 2 dienas  sukūrė 4 darbus. Pats save nustebino. Tada privačiame viešbutyje ėmė rengti parodas, su grupe garsių Lietuvos tapytojų individualistų surengė pirmąją parodą.“ (O. Laurytė. Šiauliai plius) Sostinės galerijos „Juozas Art“, viešbučių „Europa City“ šeimininkas – Juozas Pranckevičius yra žinomas ne tik kaip dailininkas, bet ir meno mecenatas, padedantis šalies menininkams, rengiant parodas įvairiuose pasaulio kampeliuose. Šiai veiklai jis skiria taip pat ypatingą dėmesį. Surengė apie 30 personalinių parodų ir dalyvavo 40-yje grupinių bei apie 60 plenerinių parodų. Parodos rengtos Italijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Estijoje, Prancūzijoje, Indijoje, o jo darbų įsigijo daugelio pasaulio šalių kolekcininkai.

Svajūnas Armonas gimė 1951 m. birželio 20 d., Lazduonėnuose, Šilutės raj. Vilniaus valstybinis dailės institutas ir nuo 1978 m. įvairių plenerų užsienyje ir Lietuvoje organizatorius, Šilutės savivaldybės įsteigtos ,,Sidabrinės nendrės” premijos laureatas.

Svajūno Armono kūrybinius ieškojimus puikiai apibūdina jo mokytojas tapytojas Aloyzas Stasiulevičius.  „Savo kūryboje jis remiasi gamtos įspūdžiais, natūros studijomis ir kartu laisvai improvizuoja istorijos, pasaulinės dailės palikimo, mitologijos temomis. Jo paveiksluose svarbus pasakojimas, siužetas, tačiau pirmiausia tapytojui aktualios specifinės tapybos kalbos problemos – spalvos kultūra, kompozicijos meistrystė, elegantiškas piešinys...“ Jo kūriniai saugomi Lietuvos nacionaliniame dailės muziejuje, Žemaičių dailės muziejuje Plungėje, taip pat ir Palangos kurorto muziejuje. Daug darbų eksponuojami visuomeniniuose interjeruose - Lietuvos Respublikos vyriausybės rūmuose, Vilniaus municipalitete, privačių kolekcininkų rinkiniuose Lietuvoje ir pasaulyje.

 

 

Maloniai kviečiame apsilankyti.

 

 

PALANGOS STASIO VAINIŪNO MENO MOKINIŲ KONCERTAS 2017.11.29

2017 m. lapkričio 30 d. 17 val. Palangos kurorto muziejaus salėje svečiuosis jaunieji Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos mokiniai ir jų mokytojai.
Koncerte skambės lietuvių ir užsienio kompozitorių: Balio Dvariono,Stasio Vainiūno, Edvardo Grygo, Franco Šuberto, Felikso Mendelsono-Bartoldy, Johaneso Bramso, Edvardo Viljamo Elgaro, Klodo Debiusy kūriniai.
 

 

 

 

 

 

 

 

Maloniai kviečiame!
Koncertas nemokamas

GRUODŽIO 3 D. JUDITOS LEITAITĖS IR MARIANOS SLOBODENIOUK KONCERTAS "ADVENTO ŠVIESOJE" 2017.11.23

„... ir tai buvo prieš dvidešimt aštuonerius metus...“, sako Judita Leitaitė apie ilgos ir nuoširdžios draugystės pradžią su Suomijos pianiste Mariana Slobodeniouk. Jų bendradarbiavimas užsimezgė čia, Palangoje ir nenutrūkstamai tęsiasi iki šiol.

Juditą Leitaitę klausytojai ir gerbėjai pažįsta kaip aktyviai koncertuojančią žavingą kamerinės muzikos atlikėją, tarptautinių konkursų laureatę,  LTMA docentę. Tačiau atlikėjos muzikinė veikla įvertinta ne tik žiūrovų. Ji yra apdovanota Vytauto Didžiojo ordino Riterio kryžiumi už nuopelnus Lietuvos kultūrai, 2005 m. jai paskirta Vyriausybės kultūros ir meno premija, 2007 m. tapo „Auksinio disko“ laureate,  taip pat apdovanota medaliu „Už nuopelnus Vilniui ir tautai“ ir Lietuvos kultūros ministerijos apdovanojimu “Nešk savo šviesą ir tikėk“. Džiugu, kad Judita Leitaitė yra dažna viešnia Palangoje ir ypatingai džiugu, jog jau antrą kartą Palangos kurorto muziejaus salėję užlies jos atliekama muzika.

Pianistė Mariana Slobodeniouk gimė Maskvos muzikantų šeimoje. Tai, kad muzika yra kažkas daugiau nei garsai, Mariana suprato jau 10-ies metų. Vėliau buvo daug ieškojimų ir studijų tačiau domėjimasis garso prigimtimi liko nepakitęs iki šiol. Mariana šiuo metu gyvena Suomijoje, kur tęsia nesibaigiančius muzikinius ieškojimus garsų pasaulyje.

1989 m. Mariana su sūnumi Dmitrijumi ruošėsi  Palangą poilsiauti. „Nekantravome – viduje viskas laukė kažko nepaprasto. Ir štai – Palanga. Po poros viešnagės dienų aš susitikau draugę iš Maskvos, kuri, pamačiusi mane tuoj pat pasakė: „Čia poilsiauja viena dainininkė – tau reikia su ja dirbti!“ Ir nespėjau aš mirktelėti, kaip jau buvau kambaryje, kuriame gyveno Judita su šeima.

Jau po mėnesio atvyko ji pas mane į Maskvą, vėliau susitikome Donecke, kur gastroliavau,- ten mes ir atlikome savo pirmąjį koncertą, be repeticijų, spontaniškai ir be klaidų!!!

1991 m. balandį mes tapome Suomijos pianistų-vokalistų tarptautinio konkurso laureatėmis.

Gyvendamos skirtingose šalyse Judita – Lietuvoje, o aš –  Suomijoje, mes nuolat susitikdavome gastrolėse ir bendravome. Per tą laiką daug kas įvyko, bet mes iki šiol kartu. O garso ieškojimai tęsėsi nuolat – Suomijoje aplink mane susidarė dainininkų ratas. Judita daugelį kartų vedė jiems meistriškumo kursus, kurių paskutinis vyko prieš pusmetį. Dabar prieš akis nauji susitikimai Lietuvoje – kalėdiniai koncertai. Galbūt tai ir yra tąsa to kvietimo per garsą, kuris tęsiasi stebuklingo meilės pasireiškimo ir susiliejimo link“ – pasakojo Mariana. Maloniai kviečiame į Palangos kurorto muziejaus salę 2017 m. gruodžio 3 dieną, 14 val., kur įvyks Juditos Leitaitės (mecosopranas) ir Marianos Slobodeniouk koncertas „Advento Šviesoje“.

 

Koncertas nemokamas

 

MOKSLINĖ KONFERENCIJA "NAUJAUSI ARCHEOLOGINIAI TYRINĖJIMAI"MOKSLINĖ KONFERENCIJA "NAUJAUSI ARCHEOLOGINIAI TYRINĖJIMAI" 2017.11.20
ARCHEOLOGINIŲ RADINIŲ PARODA - "SMĖLIO SLĖPINIAI"ARCHEOLOGINIŲ RADINIŲ PARODA - "SMĖLIO SLĖPINIAI" 2017.11.13
PALANGOS STASIO VAINIŪNO MENO MOKYKLOS MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ KŪRYBOS PARODAPALANGOS STASIO VAINIŪNO MENO MOKYKLOS MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ KŪRYBOS PARODA 2017.10.26
KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖ KVIEČA TAPTI KULTŪROS IR MENO PROJEKTŲ EKSPERTAISKLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖ KVIEČA TAPTI KULTŪROS IR MENO PROJEKTŲ EKSPERTAIS 2017.09.29
KURORTO MUZIEJUJE PRISTATYTA BALTŲ VIENYBĖS DIENAI SKIRTA PARODAKURORTO MUZIEJUJE PRISTATYTA BALTŲ VIENYBĖS DIENAI SKIRTA PARODA 2017.09.29
RUGSĖJO 30 D. SENJORŲ DIENARUGSĖJO 30 D. SENJORŲ DIENA 2017.09.21
RUGSĖJO 30 D. DOKUMENTINIS FILMAS "KARO LAIVAS PREZIDENTAS SMETONA"RUGSĖJO 30 D. DOKUMENTINIS FILMAS "KARO LAIVAS PREZIDENTAS SMETONA" 2017.09.15
IN MEMORIAMIN MEMORIAM 2017.10.16
RUGSĖJO 27 D. PASAULINĖ TURIZMO DIENA RUGSĖJO 27 D. PASAULINĖ TURIZMO DIENA 2017.09.21
RUGSĖJO 23 D. BALTŲ VIENYBĖS DIENA RUGSĖJO 23 D. BALTŲ VIENYBĖS DIENA 2017.09.13

Kontaktai

Palangos kurorto muziejus
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Įmonės kodas 303156776    

Birutės al. 34 a, LT–00135 Palanga
Tel. 8 460 30576
El. paštas kurortomuziejus@gmail.com

Administracija dirba

Pirmadieniais – ketvirtadieniais 8.00–17.00 val.
Penktadieniais 8.00–15.45 val.
Valstybinių švenčių išvakarėse dirba viena valanda trumpiau.

Duomenys kaupiami ir saugojami Juridinių asmenų registre, kodas 303156776, Steigėjas Palangos miesto savivaldybė  www.palanga.lt

Palangos kurorto muziejus
Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas seo paslaugos optimizavimas